Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi növényt postázni...

Akváriumi növényt postázni szoktál?

Figyelt kérdés
Buborékos borítékban nem döglik meg ?
2011. máj. 24. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem postáznám.Ha 1-2 nap alatt odaér,akkor is kiszárad.
2011. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoktak postázni, igen. Ha megfelelően csomagolják, akkor semmi baja nem lesz.
2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első: Illik némi vizet is csomagolni mellé :)
2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi Mur
2011. máj. 24. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ mit. legjobb egy vizes perlonvattacsomót is betenni mellé, postázásnál
2011. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Többször postáztam és kaptam is mohákat. Egyszer némi postai gubanc miatt egy hétig állt raktáron a cucc, és semmi baja sem lett. Légmentesen záró zacskóban kell feladni, pár csepp vízzel, akkor nem szárad ki. Más növényeknél ügyelni kell arra is, hogy ne nyomódjanak össze, valami erősebb falú dobozban kell feladni.
2011. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1x postáztam úgy hogy elsőbbségivel, de nem ajánlottal, csak simán mert úgy olcsóbb.


Péntek délután 3-kor adtam fel, és szombat dél körül már 200 kilóméterrel arrébb megkapták.


Én csak kivettem akváriumból a növényeket, egy nylon zacskóba begyömöszöltem. Az egyik növény gyökerén volt egy kis gyapot, az vízben tocsogott. És mindezt begyömöszöltem zacskóstúl egy kis dobozkába.


Nem lett semmi bajuk a növényeknek.

2011. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!