Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek van mexikói axolotl?...

Kinek van mexikói axolotl? Írsz róla?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs és nem is írok róla :)

De nekik van és írnak is:

[link]

2011. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, hát sokat nem tudok róla, asszem hogy ő ha akvaterráriumban tartod és ki tud mászni szárazra, képes átalakulni teljesen szárazföldire. Ha meg akváriumban van, akkor csak vizi állat lesz. Meg állítólag az a lárva állapota neki, ahogy látod. Van rózsaszín, szürke színbn is. Szunyoglárvát és tubifexet megeszi, hát az élőkajálat biztos, de a többit nem tudom.
2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha senki nem tartana védett, kihalófélben lévő állatot!
2011. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem védett, csak az élőhelyén védett, amit a természetes körülményei között él. Akik Magyarországon akarják beszerezni, azok mind mind tenyésztőtől származnak, nem védett állatokat fognak be.(Érdekes is lenne, hogy valaki csak azért kiutazna, hogy legyen neki is.

A Magyarországon összes megtalálható szabadba élő gőte védett, nos őket otthon tartani nem igazán tanácsos. (Bár ez csöppet nehéz betartani, hiszen előszeretettel tanyáznak pincékbe, vagy esetleg vizes aknába..stb.

2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!