Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 hónapja van mangrove gyökér...

2 hónapja van mangrove gyökér az akváriumban, de nagyon bebarnítja a vizet, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Valami tabletta ami nem bántja sem a növényeket sem a halakat?

vagy más megoldás is érdekel.


2009. márc. 16. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ez méág jót is tesz a halaknak, mégha nem is olyan tetszetős szemre a barnás víz.

Megoldás: a gyökér "beüzemelése" előtt pár hétig vízben áztatás, sűrű vízcserével.

2009. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudsz csinálni hogy sűrűbben cserélsz vizet, vagy kiveszed a gyökeret.Más megoldás nem hiszem hogy lenne rá.
2009. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igaz,utána néztem és tényleg nem káros nekik sőt...

Az a lényeg h a halaim jól érezzék magukat,hagyom ahogy van nem kísérletezem.

köszke

2009. márc. 16. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az jót tesz,az akvárium minden élőlényének!Így semmit nem kell vele tenni!Természetessé teszi a vízösszetételt!
2009. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tudom ez nem ide tartozik, de hol vetted a mangrovét?
2010. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kukli Imre válasza:
Üdv. Jó rég írtad a kérdést de ha még aktuális akkor a válaszom: A barnaság nem szép és egy akváriumnak a szoba dísze kell hogy legyen. A gyökeret ha új akkor jó ki kell áztatni de ez se segít a legtöbbször akkor kell hogy vegyél a szűrőbe úgynevezett Clear Water-t az kihoz minden barnaságot. Szép napot. Imre
2012. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!