Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Surgos (Miert nem eszik a...

Surgos (Miert nem eszik a vitorlashalam? )

Figyelt kérdés
Van egy feher vitorlashalam es nem eszik,ott all az aksim jobb felso sorkaba es meg se mozdul es ha az egyik hal a sarokba megy elkergeti.Mi lehet a baj? Meg fog halni?
2011. máj. 27. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem te tartasz 60 literben 500 literre való halakat.

Igen, el fog pusztulni, mint ahogy az összes többi, mint ahogy azt már mondtuk.

Mégegyszer hangsúlyozom, amit csinálsz az állatkínzás!

2011. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Doruss ***** válasza:
Hát, lehetséges... minden rendben van az akváriumban, mindent szakszerűen csinálsz? Nem lehet, hogy beteg? nincs semmi más tünete? Ha nem, akkor lehet, hogy csak öreg...
2011. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Es akkor mit csinaljak?:) murr oszetudsz nekem allitani egy ilyenfele listat ilyen halakkal ami 60 literbe valo?
2011. máj. 27. 19:22
 4/14 gfero ***** válasza:
szerintem neked már le lett írva hogy ajándékozd el egyes halaid az aksibol nem hallgattál ránk most már lehet hogy késő mert ha egy megbetegszik várható a tömeges pusztulás a nem megfelelő tartás miatt.mi tartható ez is már le lett írva ha nem akarsz ránk hallgatni miért kérdezel?
2011. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de nem ha sikerul valakinek eladnom akkor milyen halakat vegyek bele? ami 60 literes aksiba valo?
2011. máj. 27. 20:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Döglődnek a halaid és neked az a legfontosabb, hogy mit vegyél helyettük... Gratulálok.

Szerinted így bárkinek is van kedve összeállítást csinálni...? Gondolkozz már ember....

Nem sikerül eladni? Mondtuk, hogy ajándékozz. Nem láttam akvarista.hu-n a hirdetésedet...

2011. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En nemtudom honnan veszed hogy meg fognak dogleni a halaim semmi bajuk nincs mar januar ota van akvariumom es csak egyetlen 1 halam doglott meg de azt is betegen vettem az allatkereskedesbe.
2011. máj. 27. 20:50
 8/14 gfero ***** válasza:
nem akarok jós lenni de nagyon hamar meglepetésben lesz részed a halálozással kapcsolatban
2011. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De varj ezeket a halakat ahonnan en veszem az egy allatkereskedes es ott meg 20-30 literes aksikba tenyeszik oket ezek mar itt vannak szokva ezek meg sose voltak 500 literesbe:D
2011. máj. 27. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem fogod fel amit murr+ gfero ír .
2011. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!