Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Életem első akváriumát szeretn...

Életem első akváriumát szeretném megvenni. Segít enétek? Ezt néztem ki. Jó ez egy teljesen kezdőnek? Az árát megéri? Nem szeretnék túl drágát, hátha nem megy nekem az akvarisztika.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Végülis jó, szettben úgysem tudsz jobbat venni, árban meg így mozognak.

Polifoamot adhatnának hozzá, a szűrés épphogy elmegy, a világítás miatt pedig be kell majd érned kimondottan árnyéktűrő növényekkel.

Előtte olvass sokat, tervezd meg jól a tartandó halak fajtáját, társításokat, stb.

kezdésnek regelj itt: [link] és olvasd el az e-book-okat.

2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, utánaolvasok a témának mindenképp!
2011. máj. 28. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz, az árához képest teljesen korrekt.

Ahogy mondták, árnyéktűrő növényeket kellene majd vásárolnod: gömbmoha, jávai moha, anubias, microsorium, cryptocoryne fajok.

Nagyon figyelj majd, hogy meglegyen hetente a 30% részleges vízcsere, valamint kevés halat telepíts (kb. 10 kistestű fér el ebben az akváriumban).

Az akvarista.hu-n mindenképp olvasd el az e-bookokat.

2011. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a konkrét növényfajokra vonatkozó tippet!
2011. máj. 28. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
kezdőnek tökéletes!nekem is ilyen van csak az már egy újabb változat.úgy látom h amit én vettem csak a szűrő stimmel.a többi újabb fajta.nekem nem a doboz oldalából kellet kivágni a hátteret .igen polifoma kellene bele nekem adtak még hozzá tartókeretet.csak 1 baj van vele az h kicsit kicsi a világítás 2x 15-ös jobb lenne
2011. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!