Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Surgos kerdes (Mit Csinaljak...

Surgos kerdes (Mit Csinaljak a halaimmal)?

Figyelt kérdés
sziasztok. A halaim az aksimba eszik megfele az elo nyovenyeimet mindig csipdesnek beloluk mit csinaljak?:)
2011. máj. 31. 15:39
1 2 3
 1/21 gfero ***** válasza:
milyen halaid vannak mekkora helyen és mivel eteted őket ?
2011. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az akvariumom 70 literes ebbe van 4 zebradanio 4 citromlazac 2 guppy 2 betta 2 gurami 4 pancelosharcsa 2 feketeterra.En 3 fele kajat adok nekik szaritottbolha valami piros olyan mint a tegla:D,es artemint
2011. máj. 31. 15:49
 3/21 anonim ***** válasza:
20 hal 70 literben? nem sok ez?
2011. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de igen:)csak most igy alakult.De maskor 10-15 hal szokott benne lenni,es mit csinaljak hogy ne egyek a novenyeimet?
2011. máj. 31. 15:51
 5/21 anonim ***** válasza:

A növények gondolom rothadnak, mert kivált növényevők ha jól látom nincsenek bent.

A nagy baj itt, hogy a zebra dánióból, és a tetrából min. 6-7 kell! És a szárított vízibolha egy zs@r, adj helyette nekik fagyasztott kajákat.

2011. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jaj az is van azt elfejeltettem mondani az is van! es figyi a tetra az kenyes hal? mert csak szombaton vettem nem tapasztaltam ki?
2011. máj. 31. 16:09
 7/21 A kérdező kommentje:
ja es a varam helyet mit tegyek mostanaba mar mi a szokas tenni az akvariumba faagat vagy kovet vagy mit?
2011. máj. 31. 16:09
 8/21 gfero ***** válasza:
az egészséges növényt nem szokták megenni de itt több baj van a rajhalakból több kell tetrát ekkora helyen nem lehet tartani .kiváncsi lennék a gurámikra hogy milyenek azok általában szokták csipkedni.pláné a márvány ,kék de azok is csak a rothadó részeket .szerintem nem a halak eszik meg hanem a rossz vízminőség miatt megrothadnak.
2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2 betta? wtf?
2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért eszik a növényeket, illetve a rothadó növényi részeket, mert az éhhalál szélén állnak. A szárított eleségekben nincsen elég tápanyag, száraz, emészthetetlen kitin az egész. Nyomelemek, illetve ásványi anyagok meg főleg nincsenek.

Adj nekik nyers, fagyasztott kajákat (artemia, szúnyoglárva, cyclops), illetve forrázott zöldségeket: spenót, borsó, kukorica, sárgarépa.

És rendezd a helyzetet az akváriumban, szükítsd a fajok számát 3-ra, megfelelő darabszámokkal. A jelenlegi helyzet állatkínzás.

2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!