Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miután kivettük a black...

Miután kivettük a black molly-t azután meddig kell ott maradjon hogy legyen kishal, és mikor nézzem meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

...

Ha hímet vettél ki, illetve olyan nőstényt, ami nincs megtermékenyítve, akkor elég sokáig kell várni.

Ha megtermékenyített nőstényt, akkor attól függően, hogy mikor termékenyítették meg, 1 napot vagy akár 3-4 hetet. Tehát olyat kellene különvenni, ami már elég gömbölyű

Hogy mikor nézd meg... Hát naponta egyszer-kétszer... Ha arra jársz...


ÉS a szaporító medencében is legyen szűrő fűtő, a mérete legyen legalább 40-50 liter. Ha ez nincs meg, akkor tedd vissza a minimum 100 literes nagy akváriumba, amiben ez a hal tartható.

2011. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem csak 80literes akvarium van es egy 3 literes borkanba tettem ki es nem tettem bele se szurőt se fútőt és báttyám azt mondta hogy ne adjak enni neki es egy fekete rongyal takarjam le!
2011. jún. 1. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha... Amint leveszed a rongyot egy döglött hal boldog tulajdonosa leszel. Azonnal tedd vissza az akváriumba!
2011. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
nem vagy semmi .ha jól értem 1x3 literes befőttes üvegbe raktál egy halat méghozzá black mollyt.vegyél a nagy akváriumba egy szülőszobát és ha nagy a hasa akkor tedd bele vagy csinálhatsz egy keretet és arra teszel szúnyog hálót az is megfelel csak akaszd be a nagy akváriumba és úgy tedd bele a halat és akkor nem kell külön szűrő meg fűtő .de az a kérdés hogy utána mit csinálsz az ivadékokkal mert kellene egy 30-40 literes nevelő akvárium amibe tartod kb.2 honapig majd mehetnek a nagyba bár megint nem jó mert a black mollynak min 150 liter kell
2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!