Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lesz ezekből az ikrákból még...

Lesz ezekből az ikrákból még valami?

Figyelt kérdés

Két hete pénteken ikrázott a neonhalam (külön akváriumban). 1 hete még semmilyen életjenséget nem mutattak, nem mozogatak, semmit nem csináltak, már ott voltam, hogy kiöntöm őket, mert én úgy tudtam, hogy 3 nap alatt kikelnek. Azóta eltelt még egy hét, és az ikrák(?) még szinte ugyanolyanok, csak nagyobbak. De amikor ma benéztem hozzájuk, mozogtak, úszkáltak. Szerintetek mi lesz velük? Még kikelnek? Pontosan hogyan néz ki a kikelt ikra? Szabad szemmel néztem őket, nagyítóval kellene? (Fehér pöttyöt nem láttam rajtuk, úgy hogy szerintem nem penészedhettek meg)

Légyszíves normális válaszokat írjatok! Előre is köszönöm a válaszokat!

12L


2011. jún. 3. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálok normális választ írni. Hát ha mozogtak és úszkáltak még lehet hogy kikelhetnek. (szerintem) A kikelt ikra pedig így néz ki: [link]
2011. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jún. 3. 19:34
 3/3 gfero ***** válasza:
itt valami nem ok mert az ikrák 1-2 napon belül kikelnek és még 1 nap múlva már úszkálnak kapaszkodnak az akvárium falán könnyen észre lehet őket venni
2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!