Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az akvárium asztalokról?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Az a helyzet nálunk, hogy egy nagyobb, 50 liter feletti akváriumnak egyszerűen nincs hely, csak így. A technikai részét ne nézzétek a dolgoknak, mert azt6 ki lehet cserélni. Pl egy mattenfiltert biztos raknék bele, a világítás meg nem akkora tragédia. A halnaj jó lenne? Nem stresszelné őket?


2011. jún. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
az első az nagyon király(Y)
2011. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néznek ki, és egy idő után a halak is megszoknák. Rakj bele több növényt, hogy legyen bőven búvóhelyük és akkor szerintem nem lesz gond :)
2011. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem akvárium, ráadásul a halaknak is rossz. Hogy gyönyörködsz benne? Hasra fekszel? Világítás hogy lesz rajta? Sehogy. Ha ez elfér, akkor szerintem egy normális is.
2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És miért rossz a halaknak? A világítás megoldott.
2011. jún. 5. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól néz ki a felső. Élőben még nem láttam ilyet. Szerintem egy olyantól kéne megkérdezni, akinek van, mert én arra lennék kíváncsi, hogy mik a hátrányai.


Pl elképzeléseim szerint 216 literben 56 Watt fény az kevés és barna algásodni fog, emiatt az asztal fölé középre kéne lógatni egy spotlámpát pluszban.


Takarításkor 1-2 hetente lepakolni róla, levenni az üveglapot. Nem tudom mennyire párásodik az üveg alja, ha igen, akkor vízköves lesz. Azt lemosni ecettel. Körben az üveg széleiről pedig levakarni pengével a vízkövet, mert különben hogy néz már ki. Ez csak úgy szép, ha totál tiszta mindig.

2011. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a világítás megoldott, akkor már nem tudod asztalnak használni. Úgy pedig egy egyszerű akvárium, csak a földön van. Egyébként ez a rossz a halaknak, ha te azon dolgozol, vagy bármit csinálsz fölötte, agyon stresszelik magukat.
2011. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az igaz, hogy stresszeli őket ha ott eszel rajta, matatsz fölötte, vagy csak mozgolódsz.


Majd mindig mereven kell ülnöd az asztalnál :)

2011. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!