Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe gurámit lehet kis...

Törpe gurámit lehet kis termetű halakkal együtt tartani?

Figyelt kérdés
pl guppy vagy rasbora.illetve ti milyenekkel tartanátok együtt?
2011. jún. 7. 10:50
 1/4 Molly086 válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan tarthatod őket együtt, bár ez függ az akvárium méretétől. Nekem 130 literes akvim van, és volt több fajta gurámim, velük voltak guppyk, zebradánió, volt betta, razbóráim és neonhalaim is voltak. Persze ez mind nem egyszerre, de mindegyik mellett volt gurámi, és nem emlékszem arra hogy bántották volna a kissebbeket. Ja, és még rózsalazac és fekete tetra is volt. Szerintem lazacokat, razbórákat nyugodtan tehetsz melléjük. :)

2011. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ékfoltos razbórákkal és neonokkal esetleg.
2011. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dániókkal, Rasbórákkal, ha úgy lennék méretben elengedve, Botiákkal, vagy akár Márnákkal tartanám őket.

Mondjuk nekem 1000* szebb egy olyan akvárium, ami úgy van összeállítva, hogy olyan a természetben is előfordulhat (legalábbis a törekvés ilyen irányú), szóval ezért inkább ilyenekkel társítanám.

2011. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
nem tudom mekkora a te akváriumod de csak sima gurámis akvárium nagyon szép pl.gyöngy,márvány,méz,ajakos,stb.de válaszolva a kérdésre lehet tartani kisebb halakkal ha az igényeik azonosak
2011. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!