Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő halasnak milyen halat...

Kezdő halasnak milyen halat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Igazából még semmim nincs, egy vagy két hónap múlva lenne rá pénzem, hogy elkezdjek majd majd halacskázni. :) Addigra fel készülnék rá, természetesen. :)


De egy kezdőnek milyen halat ajánlanátok? :)


2011. jún. 7. 20:55
 1/8 gfero ***** válasza:
zebra dánio,lazacok, tetrák, de attól függ hogy mekkora az aksi
2011. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen guppis akváriumot csináltam, és jól működött :D ha én úgy összehoztam neked is tuti menni fog :D az meg a másik hogy nagyon színesek :)
2011. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen azok jók. Meg a karcsú díszmárna se rossz szerintem.


Ha egy olyan 100 literest, vagy annál nagyobbat veszel, abba már könnyű halazni. A lényeg, hogy ne rakj bele sok halat, legyen helyük bőven és ne csak száraz kajával etess. Így jobb eséllyel lesznek egészségesek :)

2011. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és Hablenak a tanácsot. :)


Én egy 120 literes aksira gondoltam. :)

2011. jún. 7. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Addig olvasd ki a Horn-Zsilinszky:Akvarisztika c. könyvét, illetve akvarista.hu főoldalán az e-bookokat. Utána már szükséged se lesz ránk :)

Halat ezért nem is írok most.

2011. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) holnap utána is nézek a könyvnek:)
2011. jún. 7. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, ha gondolod szívesen segítek, csak írj egy privátot, sokminden megvan digitális formában (is).
2011. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Murr!:)
2011. jún. 11. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!