Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a párásodó...

Mit csináljak a párásodó akváriumtetővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a gondom hogy párásodik az akváriumtetőm (gyári műanyag). A víz nincs is teljesen feltöltve, a tető alatt szokásos 3cm helyett 5 cm van hagyva üresen és még így is tiszta pára az egész tető. Szerettem volna feljebb tölteni, de akkor csak még jobban fog párásodni, nem? Mit lehet ezzel tenni, vagy ne foglalkozzak vele? Most nyitva van az etetőnyílás így talán nem párásodik be annyira, de ez sem megoldás. Ötletek?
2011. jún. 8. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
párosodót olvastam basszus
2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is párosodót.. xd

Nekem is műanyagtetős és természetes, hogy párásodik, mivel felfogja a párát. Az üvegtetős akváriumomról szintén visszacsöpög a pára. Én nem gondoltam, hogy ez baj lenne, elég nehéz lenne elkerülni. :D

Viszont mivel meleg van, így nálam keresztbe van rárakva a tető, az etetőnyílás nyitva, így nem párásodik be a műanyag. :)

2011. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Toto652_89 ***** válasza:
Teljesen természetes, ne aggódj miatta!
2011. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem párosodik még csak párásodik egyenlőre! :D Amúgy köszi mindenkinek, akkor nem aggódok, nyitva hagyom az etetőnyílást! :)
2011. jún. 8. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mindegyik párásodik. 2 hónap mulva vízköves is lesz, de azt belül nem kell nézegetni :)
2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jún. 8. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!