Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy guppim aminek fekete...

Van egy guppim aminek fekete nagyon a terhességi foltja és ott kicsit szögeletes de nem annyira. Közepesen duci. Lehet h terhes ez a guppi? Ha elkülönítem mennyi idő amíg lefial ha egyáltalán terhes mert nem olyan duci amennyire a képeken látom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:52
 1/2 anonim válasza:
Az meg nembiztos,hogy terhes,nalunk legalabbis ez a tapasztalat.varj meg kb.egy hetet es nezd,hogy mennyire lesz kover a hal.ha koverebb akkor terhes .mi nem szoktuk kulon tenni a terhes guppit es megis mindig megvannak a kishalak.ha a leendo kishalak majd eltudnak bujni a viz aljan pl.novenyzetbe akkor szerintem nyugodtan hagyhatod a terhes guppit is a nagyakvariumban is es nem lesz gond remelhetoleg. remelem tudtam segiteni :) sok sikert
2011. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kööszönöm szépen sokat segítettél:)
2011. jún. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!