Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megvettem a törpe tarisznyarák...

Megvettem a törpe tarisznyarákot. Egy erős zacskóba tették nekem és mikor hazaértem akkor vettem észre hogy egy kis guppi is van benne. Mit tegyek vele? Most benne van akváriumba.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 16. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ÉN nem értek az akváriumokhoz de ha nem bántják egymást tartsd meg ingyen hal :)
2011. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Benne volt a tarisznyájában,gondolta nem megy üres batyuval új gazdához,visz ajándékot. És ezt ugye el kell fogadni!
2011. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

csomagoltak neki útravalót is :))

viccet félretéve ha nemakarsz halat is tartani vidd vissza vagy ajándékozd el :) aranyos lehet a rákod :)

2011. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyami, az nagyon finom fehérboros mártással.
2011. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint a tarisznyarák.
2011. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tartsd meg. Bár lehet, amíg picike, megeszi a rák. :)

Esetleg ajándékozd el, biztos akad valami akvarista a környéken. :)

2011. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szerintem meg legyél tisztességes, és hívd föl a boltot, hogy direkt tették-e bele, vagy véletlenül. Aztán, még az is lehet, hogy azt mondják, hogy tartsad meg. Ha meg visszakérik, ahhoz is joguk van - sőt.


Egy piros pont fog világítani az agyadban életed végéig, ha nem teszed meg, hogy lehet, hogy jogtalanul lett a tiéd egy kis guppi. Megnézheted a karmádat. :D:D:D:D:):):):)


Ez csak egy kis tisztesség-gyakorlás. Nosza. Nem nehéz.

2011. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a rákkal egy akváriumban volt és odaadták neked akkor az a kajája :P
2011. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy-egy hirdetést minden lámpaoszlopra 20km-es körzetben, hogy találtál egy guppit.
2011. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Salx Narval ***** válasza:
Amit csak akarsz.:D Vehetsz mellé társakat, visszaviheted, elajándékozhatod, stb.
2011. jún. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!