Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez milyen összeáll...

Qati kérdése:

Szerintetek ez milyen összeállítás?

Figyelt kérdés

8db zebradánió

10db neonhal

6db törpe szívóharcsa

4db páncélosharcsa

ja és 65literes aksiba


2011. jún. 17. 13:10
 1/6 anonim válasza:
45%
szerintem arányaiban kevesebb harcsa kellene... mármint vagy mradjon ennyi a harxcsák száma, és nőjön a neonhalé meg a dánióé, vagy legyen kevesebb a harcsa...
2011. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baja volt a harcsafélék számával az elsőnek. Szerintem zsúfolt lenne így az akvárium. Szerintem vagy válj meg valamelyik csapathaltól, vagy csökkentsd a számukat.Mondjuk pl így:


10 neonhal

6 törpe szívóharcsa

6 páncélosharcsa

2011. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

8 zebra dánió VAGY 8 neon,

6 páncélos harcsa,

3 törpe szívóharcsa.


De páncélosból csak kistestűből (4-5 cmes kifejlett korában) fér be 6db.

Ha nagyobb van, (aeneus méretű) akkor inkább csak 4-5 db, és akkor a törpe szívókból sem lehet 1 sem!

2011. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használ azt az elvet hogy 1 hal/3L víz vagy ahány liter annyi centi hal 65L/65 cm (a kifejlet halak mérete) zebradánió max 6cm nő meg 6×8=48

neonhal max 5 de számoljunk 5-el 10×5=50

4-5 centi számoljunk 4-el 4×6=24


112 cm 65L be és ha még beleszámolnánk a a díszeket meg mindent akkor még síralmasabb.


hal/3L 21hal ami neked 28 egyértelműen zsúfolt.

2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már bocs de mi az hogy "siralmas"?Ha normálisa nem tudod megfogalmazi akk ne is írj.
2011. jún. 17. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszával én sem értek egyet, a többi viszont tökéletes. Én a páncélos harcsákat kihagynám, a zebra dániók helyett pedig inkább 2 mézgurámit vennék. De ez csak az én ízlésem, a többiek ajánlata is jó.
2011. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!