Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrőanyagokat rakjak...

Milyen szűrőanyagokat rakjak a külsőbe?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne kerüljön 3000ftnél többe.

Pl vulkáni kőzetek, valami kerámia henger, és szivacs, és gyümölcsháló jók lennének?


2011. jún. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Jók persze. Nálam szivacs van, krumplis zsák, lávakő, viszont egy réteg siporaxot nagyon tervezek. Húzós az ára, de nagyon megéri. Biolabdában is gondolkozhatsz, abból is vannak már jók.
2011. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alulra egy kis perlonvattát,

egyel följebb vulkáni követ (berakhatod krumpliszsákba)

eggyel följebb siporax kerámia hengert (berakhatod hálóba)

és végül a legtetejére megint perlonvattát


Az aquadepóban kapsz ilyeneket kimérve, hát nem kell sokat venni. A követ és a kerámiát viszont nagyon ki kell mosni előtte vödörben, mert folyik belőle a barna és fehér lé aztán telefújja az akváriumodat vele ha nem mosod ki :)


De pl én csináltam olyan, hogy csak perlon vattát raktam és az is jó azért valamire, az is elég jól szűr, és kapsz bármelyik állatkereskesdésben.

2011. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. jún. 17. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az érdekes, hogy amit aqua depóban vettem skerámia hengert, azt nagyon nehéz volt kimosni, ömlött belőle a fehér lé, és amit meg az atlantiszba vettem kis zacskóban, kb 1000 Ft-ért, azt szinte ki se kellett mosni, az nem fogott egyáltalán.
2011. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ugyan az a gyártó?
2011. jún. 17. 20:09
 6/6 Platypus ***** válasza:
Hobby natalit akvárium aljzat. Ez ugyanolyan lávakő mint amit szűrőanyagnak árulnak, csak sokkal olcsóbb.
2011. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!