Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezekből mennyit lehet tartani...

Ezekből mennyit lehet tartani 1 akváriumba?

Figyelt kérdés
54 L-es akváriumba mennyit lehet tartani guppiból,neonból és páncélos harcsából?
2011. jún. 19. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem fogok vitatkozni veled, de pont azért kell venni sokat, mert rajhalak...istenem. Látszik, hogy ennyire futotta neked az észből. És igen, képzeld én 5400 Ft-ot fizettem 14 db 3 cm-es halért. Ha akarsz valamit tartani, akkor teremtsd meg neki a körülményeket, és ne ezen spóroljál. Vagy akkor válassz mást...és nem kell itt pofáznod, meg 12 évesen játszani a nagy észt. Semmit nem értesz hozzá, nem csak én mondom ezt, nem hiába lettél lepontozva. Szóval állítsd le magad egy kicsit, nem kell hőzöngeni.
2011. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz vitatkozni velem akkor ezt a komentet minnek írtad..ja és még nekem nem jutott az észből.és nem ezen sporólok csak a te igen okos komentedre válaszoltam
2011. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!