Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett az újrarendezett...

Milyen lett az újrarendezett akváriumom?

Figyelt kérdés
ha valami nem jó léci írjátok le(kell több növény vagy valami) [link]
2011. jún. 20. 19:07
1 2
 1/16 gfero ***** válasza:
87%
nekem tetszik.
2011. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szép, csak a fehér kavics nem illik bele :)

Nem hiszem hogy kell bele több növény.

2011. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szép lett, nekem tetszik
2011. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaj ez nagyon szép:-)
2011. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szép, korrekt akvárium, nekem is tetszik.

2 dolgot változtatnék, az egyik a háttér, egy sima kék vagy fekete szebb, hidd el.

A másik a neptun növénytápszer. Bár olcsónak tűnik, igazából drága. Kevés ideig elég és gyenge minőségű. Ha megveszel egy Easy life profitot 1300 Ft-ért, az legalább egy évig elég. A tablettás co2 pedig többet árt, mint használ. Ha felfogod egy kis búrával a keletkező gázt, úgy esetleg ér valamit, de ha csak bedobálod, azzal az algáknak kedvezel, a növényeknek ártasz. Válts folyékony co2-re, megéri.

2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja és a szárított szúnyoglárva is minőségen aluli, gyakorlatilag éhen pusztulnak tőle a halak, vagy bélgyulladást kapnak. Fagyasztottal kellene etetni őket, lemezesből esetleg sera, tetra vagy jbl termékekkel (ritkán), illetve forrázott zöldségekkel. Imádják a forrázott és ledarált spenótot, borsót, cukkinit, meg még sok-sok zöldséget. Hidd el, jobbak, mint az aquafood gyógyhaltáő ;)
2011. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen murr hidd el h nem akarok rosszat nekik de csak 2 kisállat kereskedés van és azok is igen szegényesek nincs nekik se fagyasztott se élő kajájuk és ha lenne csak azzal etetném őket a sera dolgok meg 1000-2000 forint körül mozognak és én 13 évesen a zsebpénzemből nem nagyon tudom megvenni őket.és már kérdeztem h hogyan lehet csinálni fagyasztott vagy valamiből élő kaját csinálni de csak azt mondták h menjek el a kereskedésbe
2011. jún. 20. 22:26
 8/16 A kérdező kommentje:
1000-2000(csak a kaja)
2011. jún. 20. 22:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát megértem. Viszont nagyon sok ideig elég egy ilyen lemezes kaja, gyűjtögess egy kis pénzt, mert attól, amivel etetsz, hamar el fognak pusztulni, és gondolom a hal sem olcsó. Illetve adj nekik mellé zöldséget, amiket mondtam egy kicsit forró vízbe teszed, hogy felpuhuljanak, utána mixerrel vagy sajtreszelővel ledarálod/reszeled. Utána fagyasztóban zacsiban tárolhatod. Jót fog tenni a gyomruknak és olcsó is.
2011. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm murr mindig megpróbálok nekik márkásabbat adni.ha lesz elég akor melyiket vegyem sera vipan jó?
2011. jún. 21. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!