Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik csiga nem rágja le az...

Melyik csiga nem rágja le az akváriumban a növényeket? Több fajt is felsorolhatsz!

Figyelt kérdés

Kérlek tapasztalatból írd, ne olvasással szerzett tudás alapján.

Köszönöm a segítséget!


2011. jún. 21. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maláj tornyos csiga, postakürt csiga, Gyraulus acronicus, hegyes hólyagcsiga, zebra csiga, porcelán csiga, csigaevő csiga.
2011. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyik csiga se rágja, almacsigám nincs, csak ilyenek:


Kis barna csiga, hólyagcsiga, malájtornyos, nagy mocsári, van valami piros csiga is aminek nem tudom a nevét.

2011. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mocsári mondjuk szereti zabálni a békalencsét, de az csak a víz tetejére van beszórva neki, és más növényeket nem rág meg.
2011. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gfero ***** válasza:
a csigák csak az elhalt leveleket eszik meg nem értem miért vannak elnevezve növény gyilkosoknak.én szeretem őket mert hasznosak tudnak lenni és ha az akvárium rendbe van tartva nem is szaporodnak úgy el.meg egyes kisebb fajta csigákat összepréselve fel lehet használni haleledelnek is
2011. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert egyik hétről a másikra teljesen épp levelek tűnnek el!
2011. jún. 21. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képet az akváriumról, lehet, hogy kiderül, mi a probléma. A csigák nem képesek lerágni egy egészséges levelet egy éjszaka alatt.
2011. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem a régi akváriumomban volt ez, most a keresztapámékéban, a levelek nyom nélkül eltűntek
2011. jún. 23. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!