Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fagyasztott szúnyoglárvát...

Fagyasztott szúnyoglárvát hogy adjam a halaimnak, és mennyit egy 70 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél kockát beledobsz a vízbe.

Bár én meg szoktam várni míg egy kicsit kiolvad, és csipesszel vakarászom bele, több kisebb adagban.

2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, mivel lehet az élőket etetni?
2011. jún. 23. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Élő szunyoglárvát nem kell etetni semmivel, csak berakod a hűtőbe egy tál vízbe és eláll 1 hétig, csak naponta friss vizet kell önteni rájuk, de kényesebb halak állítólag bélgyulladást kapnak tőle, mert van azon egy kiálló tüske és megsérti a belüket, ha egybe lenyelik.


A fagyasztott szunyoglárvát a mélyhűtőbe kell rakni.


Halaknak vehetsz még Tetra Bloodworm Mix-et, azt is imádják.


Az artemia élő sórákot is szeretik.


Ezen kívül van sokféle száraz kaja is.

Attól függ mekkora halak, hogy mit esznek, legtöbb féle halhoz árulnak száraz kajákat, olyat ami neki való.

Vannak minőségibbek, és vannak nagyon rosszak is.


Hát mondjuk hal szinezős lemezes tápot ne vegyél, és szárított tubifexet se, mert az nem jobb, mintha papírt ennének.

2011. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogy érted a színezőset?
2011. jún. 23. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél kocka szerintem rengeteg, és ilyen kis sarkát szoktam adni nekik. Attól függ, mennyi halad van.
2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
naja tényleg sok, én csipesszel szétbuzerálom, de lehet késsel is, mind1
2011. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Színezős, például a "Sera San" lemezes halkaja, amire ilyen van írva pl hogy "színgazdagsághoz és növekedéshez", de vannak másfajták is, pl amikre ilyenek vínnak írva, hogy "a halak színét kihozza", vagy "élénkebbek lesznek a halak színei tőle" ez mind kamu és ezek általában olcsó kaják, olyan 250 Ft egy doboz, de ezek nem jók.


Az élő artemiától is egészségesen színesek lesznek a halak, csak abba nincsenek mesterséges színezőanyagok.

2011. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!