Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Magyarázza már valaki hogy ez mi?

Magyarázza már valaki hogy ez mi?

Figyelt kérdés

[link]



Ez nagyon nagy hülyeség, esküszöm nem értem .....


2011. jún. 23. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
már volt ilyen kérdés...
2011. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
kam
2011. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én személy szerint nem hiszek benne. Semmi valóságalapja sincs. Ez lehetetlen. Szerintem csak elijesztés, valaki tréfálkozik.
2011. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Úristen:O

Mégis igaz?

Ottvolam a Balcsin a hétvégén és egy csomó ember rohant ki a vizből és orditották hogy cápa én meg azt hidtem , hogy kamu az egész. te jó ég... ezt nem hiszem el...a barátságos kis tengerünkben egy (vagy több) fenevad él? Mi lesz ha valakit megtámad? Ha áldozata is lesz? Irtsák ki ezt a bestiát!!!

2011. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez reklám,kuponhalász....Olvasd végig,totál kamu,nehogy bedőlj már neki:DDDDD
2011. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát majdnem elhittem pedig xD
2011. jún. 23. 20:53
 7/10 Platypus ***** válasza:

"A kutatók arra nem találtak még magyarázatot, hogy miért volt a cápa farkán egy hatalmas, 80% kedvezményt nyújtó kupon. "


Tanuljatok már meg olvasni, könyörgöm. Gerillamarketing a gusztustalan fajtából, semmi több.

2011. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
max úgy lehetne igaz hogyha vki beledobná a tóba de miért tenne ilyet? de ha ez meg is történik nem hiszem h sok embert kinyírna,akit mégis annak már mindegy nem? :D ráadásul ősszel úgyis elpusztulna..
2011. jún. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Frontosa ***** válasza:
Tisztázzuk, hogy a cápák a tengerekben, óceánokban élnek a Balaton meg egy viszonylag sekély tó! Ha bele is raknák kb. 1-2 percig maradna életben! Ezért nem él pl. Kék bálna sem tavakban, mert megdöglenne 1 perc alatt!
2011. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem akarok vitát indítani, de ha utánaolvasnál kicsit, kiderülne számodra is hogy ez a faj (Bikacápa) szereti a sekély, zavaros vizeket és eszméletlen módon alkalmazkodik az édesvízhez is.. De az őszi hideggel már nem tudna mit kezdeni
2011. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!