Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Asztal akváriumot olcsón hol...

Asztal akváriumot olcsón hol lehet és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Több, mint 100 ezer forint a legolcsóbb, ezzel szemben hal nem tartható benne. Fő hibája, hogy nincs hozzá világítás, növények nem élnek meg benne, tehát a vízbiológia már kapott is egy pofont. Aztán külső szűrők kellenek hozzá, nem túl szép, hogy csövek vezetnek ki az asztalból. Asztalnak egyébként sem használható, mert a halak elpusztulnának az ebből adódó stresszből. Nameg amúgy sem látnál bele felülről a vízkő és a torzítás miatt, hason fekve meg... Hát én szeretek hason feküdni, de nem ez az akvarisztika célja.

Ha szereted a hobbit, akkor egy normális akváriumot szerezz be.

2011. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez jó... hason fekve :)


Nekem most egy sima akvárium van a földön, és abban sem látom a halakat, csak ha odamászok egészen közel és belógatom a fejemet. Ez persze csak ideiglenesen van ott, viszont ezen van jó lámpa és van benne jó szűrő.

Teteje nincs, ez nem asztal :)


Egy hátránya ennek, hogy ajlzatporszívózni nem tudok benne, mert túl alacsony hozzá, és a vödörnek lejjebb kéne lennie.


Azt nem tudom az akvárium asztalnak hol kezdődik az alja, élőben működőt még sose láttam, de 30 centinél alacsonyabbra nem érdemes rakni akváriumot az biztos.

2011. jún. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem a legjobb magasság, az ülő és az álló ember szemmagasságai közé eső terület.Nem igazán érvényesül a túl magasra, sem a túl alacsonyra tett akvárium.Bár ha valaki lepényhalat, ill ráját tart, akkor jobb egy alacsony fekvésű bútorra, esetleg asztalra tett akvárium.
2011. jún. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DR. Balog Gábor válasza:

www.kreativbutor.blog.hu


egyedi méretekkel, olcsón, akvárium dohányzóasztal.

2015. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!