Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szépek az akváriumjaim?

Szépek az akváriumjaim?

Figyelt kérdés

Ha már mindenki megkérdezi, akkor én is:)

Jó, nem oylan pompázatos, mint másoké, de azért remélem ez is tetszik majd midnenkinek:)

a guppi nevelde:

[link]

[link]


a veterán lakók lakosztálya:

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 26. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani és szép a lelkesedésed, de ezek az akváriumok legfeljebb karanténmedencének felelnek meg és sajnos nem szépek.


Kicsik, üresek, se növény, se homok, se búvóhely.


Tegyél homokot, sok valódi növényt, kifőzött faágakat, nagyobb köveket is. Keress a gugliban akvárium fotókat, ott sok ötletet találhatsz.

2011. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a nevelde tök jó lett.

A másikon azért lehet még finomítani. :)

2011. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez fájt. Giccs hegyek, állatkínzás.

Az aranyhalnak szörnyen kicsi az az akvárium, 100-150 liter, amiben tartható. A kagylók keményítik a vizet, nem szabad használni őket. A műnövények rondák. Háttér is kellene. Azokat a böhöm nagy köveket nem tudom, honnan szedted, de nem aljzatnak valók. Nagyon át kellene gondolni, hogy tudsz-e annyi pénzt és energiát belefektetni, amennyire szükség van, mert ez így nem lesz jó.

Szerintem egy medencét tarts meg, guppikkal, nekik elég ez a méret. Az aranyhalat és a márnát ajándékozd el, ők csak szenvednek. Vegyél normális világítást, valamint élő növényeket.

Bedobálni néhány kavicsot meg egy műanyag növényt, aztán megvenni néhány ide nem illő halat, nem akvarisztika. Kicsit próbáld meg az igényeiket figyelembe venni.

2011. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az első akvárium amiben a guppik vannak az hány literes??
2011. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gfero ***** válasza:
ez úgy ahogy van rossz.a sokk csigaház kagylók vagy mik vannak benne keményítik a vizet ami nem tesz jót a halaknak.a műnővényeknek semmi értelme nincs egy akváriumba helyette vegyél sok élő növény ami hasznos.mióta üzemel az akvárium?nincs tele algával?
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a guppi 20 literes a nagy meg 60.

nem szokott benne egyáltalán alga lenni. A műnövény átmeneti, mert felfalták a normált

2011. jún. 26. 17:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondolom gyakran, teljesen kitakarítod...

Kérlek, ha nem tudsz egy 100 liter feletti akváriumot beszerezni, ajándékozd el az aranyhalakat. A 60-as tökéletes hely lenne egy nagy csapat guppinak. A márnák csapathalak, 1-2 darabot nem tarthatsz belőle.

2011. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem sozktam gyakran telejs takarítást csinálni. Amúgy meg egy aranyhal van. Már meg van rendelve a nagyobb akvárium, nem kell aggódni
2011. jún. 26. 17:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Rendben, ha ez igaz (ártatlanság vélelme) akkor abba az alábbi növényeket rakd: Fodros levelű vízikálász, békalencse, lándzsás vizipáfrány (Microsorum pteropus), és anubias. Ezeknek elég a 0.2-3 watt.
2011. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy ötlet: Ha kemény levelű növényeket választasz, és adsz a halaknak növényi eredetű kaját, akkor nem nagyon eszik meg a növényzetet.
2011. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!