Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha egy hal már 3 napja csak...

Ha egy hal már 3 napja csak az akvárium alján kuksol (esetleg enni feljön) általában elbújik, a farka lent van a kövek között, akkor mit csinál?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy hideg neki a víz?
2009. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ikrázik? Egyszer nekem is lett egy scomó picike hlacském, mert leikrázott egy halam.. Bár nem vettem észre, csak előtte gondoltam, mert nagoynnagy hasa volt. :)
2009. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

21 fokos a vize. Hideg lehet?

Nem tudom, hogy ikrázik-e. Az ilyen? Még kezdő vagyok, első halaink.

2009. márc. 26. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen fajta hal? Szerintem kicsit hideg a víz neki. Olyan 24 C fok körülit próbáld meg, hátha akkor jobban fogja érezni magát.

2009. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a guppi a xifo molly black az ilyenek elevenszülők a neonhal a zebra hal azok ikráznak.ha párban vannak a halaid lehet róla szó hogy kis halaid lesznek.küldj egy képet veronika17@freemail.hu-ra a haladról ha tudok segitek
2009. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az is lehet,hogy fel es azert huzodik meg.De szerintem is a 21 fokos viz egy picit hideg,en 24-26 kozott tartom.
2009. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg fázott!! Most 26 fokos, így jött elő. Tegnap 24-re állítottuk és akkor is még gubbasztott. Megértem, én is a 26 fokos vizet szeretem. :)
2009. márc. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!