Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy vitorláshalat, és...

Vettem egy vitorláshalat, és nem eszik négy napja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Se élő se szárított eleséget nem eszik.Semmi külső fertőzöttségi jel nincs.
2011. jún. 28. 19:15
 1/6 gfero ***** válasza:
100%
lehet hogy stresszes meg lehet hogy a víz paraméterei nem azonosak a boltban tartotthoz képest.nem sózták a vizet a boltban?.mekkora az akvárium hány vitorlás van milyen halakkal?
2011. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 db-ot vettél? Hiba volt.

Mekkora az akvárium?

2011. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 darabot a másik öt mellé.(150 literbe)Más nincs benne.A boltba felemeltem a kezem az akvárium fölé,csak ez a hal nem jött oda enni,viszont csak ő volt fekete,ami nekem kellett:)Kérdeztem az eladótól,nem beteg?Erre ő nem nézzem meg.Adott neki élő tubit,valóban csipegetett belőle.Mondom király:)!!Hazahoztam,a zacsit beleraktam az akiba látom kihányta a tubifexet.Gyorsfürdetőztem,azt most nemtommivan.
2011. jún. 28. 20:38
 4/6 Dioxyde ***** válasza:
Szállítás előtt nem kéne etetni a halat ,de próbálkozz több féle kajával aztán vmelyikre csak rákap.Ha nem beteg akkor biztos fog enni lehet még szokatlan neki a hely.
2011. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem volt véletlenül a kereskedésben párja, s megdöglött?

attól függ mekkora volt a hal..ha kicsi, akkor nem

2011. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kicsi,és már vége a dalnak:(Elpusztult minden tünet nélkül.Azért kösz.Éhségsztrájk?:)
2011. júl. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!