Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen csoportos halakat...

Milyen csoportos halakat ajánlatok kerti tavakba?

Figyelt kérdés
olyanokat gondoltam, amik ott is telelnének. valamilyen szebb razbórafaj, beletehető? vagy csak a kínai? vagy vannak más fajok is amik kibírják itthon?
2011. júl. 1. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
koi ponty :D
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz :) elfelejtettem azt oda írni, hogy kistestű halakat szeretnék bele
2011. júl. 1. 14:22
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg naphal.Jó lenne szivárványos ökle is, de azok védettek.Feltételezem elég mély a tavad és nem fagy át.Minden kép vadvízi halakban gondolkodj, sajnos a trópusi halakat nem hagyhatod benne ősznél tovább.Nem járnál jobban pár aranyhallal? Már csak azért is mert felülről a legtöbb hal jelentéktelen és ők át is telelnének.
2011. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Le fognak nullázni, de Brekk (ő az akvaristán egy kereskedő) írta az egyik blogjában, hogy a jégpáncél alatt látott már vidáman úszni zebra dániókat....

Esetleg ha tudod teleltetni őket(tudom hogy nem az volt a kérdés), gyönyörű hal a Notropis chrosomus. Ők tavasztól őszig is kint lehetnek. [link]


Más halat nem igen tudok.

2011. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!