Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen neműek a guppik?...

Milyen neműek a guppik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb.1 hete kapott guppit a testvérem. Először is nem tudom melyik a lány és melyik a fiú. Az egyik naranccsárga, a másik citromsárga.

A naranccsárga halam állandóan az akvárium alján van (az uszonyát oda érinti, vagy hogy is mondjam remélem értitek). Ez mitől van?

A naranccsárgának még nagyobb is a hasa mint a másiknak.

A kép címét be kell másolni.

A narancs:

[link]


A citrom:

[link]

CSAK normális válaszokat kérek.

(körakváriumban vannak, az eladó azt mondta, ezek a halak bírják ezt)

Köszi!


2011. júl. 2. 14:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a második képet hibásan írtam! Itt a JÓ link:


[link]

2011. júl. 2. 14:10
 2/9 anonim válasza:

szerintem mindkettő hím

és olyan nincs hogy körakvárium, hanem GÖMBakvárium

2011. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És olyan sincs h 2 guppi
2011. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most jó lenne, ha kicsit olvasnátok az akvarisztikáról, ha eddig nem voltatok képesek:

[link]

[link]

Akvaristán tekerj lejjebb kicsit és ott van 5 ebook...olvassátok el...


Az eladóra meg nem szabad hallgatni...ezt akárkinek tudnia illene. Ezek a halak halálra vannak ítélve. Se szűrő, semmi nincs az akváriumban? Mert hát gömbakváriumba hogy lenne... És az műnövény? Meg hogy gondoltad ezt, hogy 2 db-ot tartotok gömbakváriumban (ami amúgy be van tiltva, állatkínzásnak minősül aki benne tart halat)?

Ha szeretnéd, akkor leírom a haltartás menetét...de ezeknek nem adok 1 hetet és el fognak pusztulni...

2011. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Maximum néhány hetük van itt hátra. Nem hiába van betiltva a gömbakvárium, ez állatkínzás, súlyos büntetésre számíthattok, ha kiderül, kik vagytok.

A guppiknak egy 50 literes akváriumra van szükségük, szűrővel, fűtővel, világítással, élő növényekkel. Ennek így nincs értelme, vigyétek vissza az állatokat a kereskedésbe, hátha jobb helyre kerülnek.

2011. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ó köszi, hogy írtátok, veszünk egy nagyobb akváriumot! Ezt nem tudtam! Köszi!
2011. júl. 2. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
meg vegyetek több guppit is bele!!!
2011. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gfero ***** válasza:
én nem értek egyes embereket ne haragudj.de én ami előtt veszek egy állatot megnézem hogy mik az igényei és miután mindent tudok róla hazaviszem és normális feltételek mellet próbálom felnevelni
2011. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hím guppi
2011. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!