Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélák elvannak a csigákkal?

Garnélák elvannak a csigákkal?

Figyelt kérdés

Nemrég indítottam egy garnélás akváriumot növényekkel, ma észrevettem benne néhány csigát. Nagyon picik, de biztos nem almacsigák. Szerintem csigaevő csigák, legalábbis ahol a növényeket vettem, azok voltak a növényes akváriumban. Valószínűleg a növénnyel hoztam haza a petéket.


A kérdés: A csigák nem eszik meg majd a garnéla szaporulatot?

(természetesen ha már nagyobbak lesznek mint a kis garnélák...)


2011. júl. 4. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hinném, de almacsigát ne telepíts melléjük, mert nekem 1ik garnélám fölfalta, és látszólag semmi baja nem volt. ez a csiga néha olyan türelmesen szokott vadászni, hogy néhány hal észre sem veszi, hogy már rajta van. ált beteg halakat kap el, de én mégse ajánlom, hogy garnélákkal tartsd

gondolom a csingák, amik az akiban vannak kürtös vagy tornyos csigák, azok maradhatnak

2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajj most láttam, hogy írtad h biztos nem almacsigák.
2011. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van itt mindenféle, vagy 8 féle csigám, egyik sem alma és csigaevő sincsen. Hát van nagymocsári, meg kis barna és drapp színűek, meg van malájtornyos is pár db össze-vissza mindenféle. Az akvi tetejére beszórtam békalencsét, a csigák eszegetik. A hátukon utaznak a garnélák, és vígan szaporodnak, gond nélkül (pedig vannak nagy 2-3 centis csigák is).
2011. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!