Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az természetes hogy a meggyhas...

Az természetes hogy a meggyhasúm állandóan bujkál? Ezen azt értem hogy be bújik a szűrő mögé ahol csak alig fér el és majdnem hogy össze préseli magát meg minden, olyan helyre ahova be tudja magát préselni mér csinálja természetes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami baja van.

Figyeld meg, hogy látsz-e valami tünetet ezen kívül a sügin.

2011. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elkezdtem olvasni a kérdést, azt hittem, hogy barlangban bújkál, de látom, hogy nem. Ez nem normális. Milyen halakkal van együtt? Hány másik meggyhasúval van? Ezeknek nemek aránya? Akvárium hány literes? Mióta lakója az aksinak a sügér?
2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még van melette 3 serpalazac. És 1 meggyhasú van összesen. Így kaptam. Az akvárium 45l-es tudom hogy nemszabadna ekkorába tartani a meggyhasút de még nem volt időm elajándékozni. Az akvárium 1-2 hete megy
2011. júl. 6. 09:31
 4/5 Motoregér00 ***** válasza:
100%
Csinálj neki kimondottan bujkálóhelyeket amelyekre elbújhat a szűrőhelyett. Esetleg több növényt az akiba.
2011. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi.
2011. júl. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!