Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szaporodnak a xifóim?

Miért nem szaporodnak a xifóim?

Figyelt kérdés
A hím xifóm a kardfarkával együtt kb. 5 cm(gondolom ivarérett, de még kezdő vagyok, és nagyon kergeti a nőstényt. Miért nem szaporodnak?
2009. márc. 29. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést, a "vagyok" után kihagytam egy zárójelet
2009. márc. 29. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj hálát az égnek amig nem teszik..:D egyébként ha veszel még 1-2 db nőstényt nagyobb az esélye,hogy valamelyik beadja a derekát.nálam mondjuk nem bántották egymást a lányok,de lehet,hogy hüyleséget mondtam ,és nem lehet 1nél több nőstény egy aksiban. A lényeg: igy is szaporodni fognak előbb utobb,az is lehet,hogy már terhes (?:D) a halmama,csak még nem látszik rajta.
2009. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem,hogy ha a viz minősége ,hőméárséklete,stb tehát a környezet megfelelő számukra.Nem túl igényes halak,szoval nem hiszem,hogy ez a probléma.
2009. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Remélem hamarosan nagy lesz a hasa!:)
2009. márc. 29. 23:04
 5/6 kzs ***** válasza:

Egy pillanat: milyen színű xifóról van szó?

Berliner? (A berliner az a kitenyésztett változat, amelyiknek oldalán fekete terület van. Ezek általában - HORN-ZSILINSZKY szerint - terméketlenek.)

Ugyanúgy problémás a lírafarkú xifó is.

2009. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A hím egy mexikói kardfarkú hal, a nőstény pedig egy ananászxifó. Ezek ugye nem terméketlenek?
2009. márc. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!