Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pusztulnak a novenyeim, es...

Pusztulnak a novenyeim, es szeretnek szedni a tobol (Halas to) novenyet bele, Szabad?

Figyelt kérdés
Ha igen mit kell csinalnom vele miutan hazaahoztam?
2011. júl. 7. 11:22
 1/6 Falun ***** válasza:

elég kockázatos, lehet hogy beviszel valamit az aksidba.

inkább nézd meg mitől pusztulnak a növényeid.


próbálj ki ellenálló fajokat, anubias, hólyagos vízikehely, vallisneria.

2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Amíg nem deríted ki, mitől pusztulnak a növényeid, semmi értelme újakat hozni, mert azok is pusztulni fognak. Főleg, hogy a tavi növények általában igen fényigényesek. Írd le a körülményeket ahogy tartod őket, és meg tudjuk mondani, mit érdemes választani az akváriumodba.
2011. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat... apro szemcseju homokba,keverve kicsi kavicsokkal (3,4,5 mm) vannak elultetve,tragyazni...mondhatni a halak uruleke,amit nem szed fel a talaaj porszivo,24 w feny ,de nem mindig megy es a novenyek :Tunderhinar,es a masiknak nem toom a nevet,de egy rika kis levelu virag
2011. júl. 7. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A hínároknak kevés a fény. Másfajta növényekkel próbálkozz pl bacopa monnieri, anubias.
2011. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mikor en mentem vasarolni,nem voltak csak hinarok,es gondoltam veszek egy ojat,meg meg egy kis levelut,es ezert gondoltam,hogy a tobol szednek novenyt bele,
2011. júl. 15. 10:31
 6/6 A kérdező kommentje:
most eleg keves a noveny benne
2011. júl. 15. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!