Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez már durva, nem? (Lent)

Ez már durva, nem? (Lent)

Figyelt kérdés

[link]

Közel 3 literes akvárium egy bettának??? Nem 25-30 kéne inkább???


2011. júl. 7. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, mit írnak mellette: "A betta tartása nem igényel semmilyen szűrő, fűtő berendezést" Ehhez nem tudok mit hozzászólni.
2011. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én sem és még árulják is ezt a marhaságot.
2011. júl. 7. 14:32
 3/8 anonim válasza:
0%

Ennek a halnak sziámi harcos hal a neve,ha elmész kisállat kereskedésbe láthatod hogy sokkal kisebb helyen is megélnek.Már olyat is láttam h 4-5 dl-es zacskóba tartották.

Ténleg elég durva de megélnek benne.

2011. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző! Meddig?
2011. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, megélnek. De hogy? Tudom, hogy az eredeti élőhelyükön is szűkösen vannak, árkokban, rizsföldeken élnek, de nem 3 literben... Meg, a Rain akvarisztika honlapjáról idézve: te sem éreznéd jól magad egy ruhásszekrényben! ;)
2011. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez semmi de az 5. oldalon 1,8 literes betta GÖMB "akvárium" van
2011. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb állatkereskedésben árulnak betta tartót és néhány hülye meg is veszi, hiába állatkínzás, nekik úgy látszik ez nem tűnik fel. Amíg lesz rá kereslet addig árulni is fogják, úgyhogy ez egyáltalán nem meglepő. Hülyék mindig vannak és lesznek is.
2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg durva...tök drága...
2011. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!