Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pillangó törpesügérekhez értő...

Pillangó törpesügérekhez értő embereket keresek!? Vagy csak túl aggódom az egészet?

Figyelt kérdés

Ma vettem két ramirezit. Igyekeztem egy hímet meg egy nőstényt választani. A boltban viszont egyiknek sem volt első 2-3 sugárban megnyúlva az úszósugara. Ezért vettem egyet amelynek bordós folt van a hasán meg egy másikat amelyik megnyúlt mellúszóival és fekete első pár hátúszó sugarakkal hímnek nézett ki.

Most a hím folyamatosan kergeti a nőstényt. Lehet hogy csak az erőviszonyokat tisztázzák?

Mellékelek képeket:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A minőségért bocsi, ez a legjobb amit tudtam...


2011. júl. 8. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de szép az akváriumod. Nálunk csak ilyesztgetni szokták egymást és ennyiben ki is merül. Azt figyeld meg inkább, hogy csak kergeti, vagy esetleg bántja is, mert ha bántja az baj. Nálunk nem bántják egymást, csak kergetőznek néha, de azt se mindig.
2011. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm Hable a dicséretet!

Ma már nem kergeti, úgyhogy megnyugodtam. Most azon gondolkozok, hogy kell e majd nekik a levegőztető cső, mert a neonok kicsit fönt úszkálnak, és mindig az üvegnek mennek. Az is lehet, hogy így másfél 7 alatt elszoktak, hogy más hallal kell megosztaniuk a helyüket.


Azt esetleg megírhatja valaki, hogy egy héten egyszer kaphatnak vörös szúnyoglárvát, vagy jobb lenne még ritkábban?

2011. júl. 9. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szúnyoglárvát már rég vettem. Inkább fagyasztottat szoktam, bár azt nem annyira szeretem szeletelni. Van még sügér kaja (golyók egy dobozban), azt is szoktam adni nekik. Mostanában viszont rászoktam a Tetra Bloodworm Mix nevű kajára, ez kis zacskóban van, csak letépni a sarkát és ki kell nyomni belőle, ebben darált tubifex és szunyog van elvileg, de állagra olyan mint a májkrém és ezt imádják, meg ennek olyan jó illata van. Valaki mondta, hogy a macskája is megette :)
2011. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!