Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki húzzam a fűtőt, ilyen melegbe?

Ki húzzam a fűtőt, ilyen melegbe?

Figyelt kérdés
Van egy 54literes akváriumom,neonhal,guppi,és dánió van benne...olyan hőmérőm van hogy az akvárium oldalária kell ragasztani(kívülről)és 30 fokot mutat,nyilván a szoba hőmérsékletét is méri.A víz csak 22 fokra van állítva.Szükséges menni a fűtőnek ha a szobába több mint 30 fok van?
2011. júl. 10. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Acélkohóban laksz? :-D
2011. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát jó felétek nincs dög meleg? mert itt kb 40 fok -.-"
2011. júl. 10. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
itt 30 fok van:D
2011. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kihúznám. Nekünk pók van igényli a fűtést, de ilyenkor szerintem még Neki is melege van! :-D


Merre laksz ahol ilyen meleg van? (Mert szerintem nem Magyrországon).

2011. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sztem magyarországon mert szegeden lehet olyan meleg
2011. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szabadkán 42C° van, úgyhogy sztem is Szegeden lehet olyan meleg :)
2011. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:

Speciel bármelyik panelban vagy körfolyosós belvárosi házban lehet 30 fok. Ilyenkor ki lehet venni a fűtőt az akváriumból, csak rontja az összképet. Ha termosztátos, ilyenkor amúgy sem fűt, ha meg nem termosztátos, akkor nagyon rossz ha ilyenkor is üzemel.

Sőt, érdemes lenne hűteni az akváriumot. Dobj be pár fél literes palackot vízzel töltve a mélyhűtőbe, majd ha megfagytak, rakd az akváriumba amíg fel nem olvad a tartalma.

2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 foxicom ***** válasza:

Nyugodtan kihúzhatod!

Én ki is veszem nyárra!

2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noti75 ***** válasza:

hát srácok, nálunk (tetőtéri lakás) tegnap este 32 fokot mutatott a hőmérő...


egyébként igen, ilyen időben minek menjen a fűtés? a víz tuti nem fog a levegő hőmérséglete alá hülni... :)

2011. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit rosszul csinálsz, olyan hőmérő kéne, amit belülre kell rakni, így bztos lennél a víz hőmérsékletében. Emellett a legtöbb hal 22-28 fok között jól érzi magát, még a tróousi halak is maximum 36fokot igényelnek, még jó hogy kihúzod a fűtőt!! Hiszen most egész nyáron nem fog 25fok alá esni a víz hőmérséklete olyan meleg van, sőt amilyen halaid vannak, lassan kezdheted hűteni a vizet, mert nemsokára 35-40 fok lesz kint, és akkor akörül lesz a lakásban is, és akkor a vízben is!
2011. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!