Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudjam hogy mikor fog...

Honnan tudjam hogy mikor fog szülni a guppi?

Figyelt kérdés
...Sziasztok!....az a gondom hogy nem tudom hogy mikor vegyem ki a guppit a többitől hogy szüljön...azt tudom hogy a hasa végének feketének kell lenni....ezaz én guppimmal is így van.....de sokan írjátok a fórumba azt hogy ha már a hasa vége fekete akkor már csak pár nap van a szülésig,pedig nekem már vagy 3 hete olyan feketés-végű a hasa!
2011. júl. 11. 19:05
 1/6 anonim válasza:

Onnan látod, hogy egyre nyugtalanabban kezd el viselkedni:

Pl.: -fel-le úszik az akváriumban,egyre ingerültebb

-fel megy a vízfelszínre és pipázni kezd

-külön elvonul a többi haltól, keresi a magányos eldugott, sötét helyeket.

2011. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ismét az előző vagyok


Egy guppi míg kihordja a kicsiket az kb. 4 vagy 4,5 hét

2011. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ,mondjuk az igaz hogy fel le úszkál meg hogy pipál de az nem hogy keresi a nyugodt helyeket

szerinted kivegyem?

2011. júl. 11. 19:18
 4/6 Falun ***** válasza:
a hasa kikerekedik és egész sötét - fekete lesz a hasa alja.
2011. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem akkor szült amikor átraktam 1 kisebb akváriumba , gondolom azért mert megijedt ,láttam ahogy kipottyan a sok kicsi guppi baba:D szép látvány volt
2011. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Peti12 válasza:
Szia azt szeretnem kérdezni,hogy ha el tűnik a guppi terhes foltja akkor baj van előre is kösz!!
2012. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!