Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 4 napja vettem két darab gömb...

4 napja vettem két darab gömb molly-t! Az elsö nap gyönyöruen uszkáltak! Második nap reggelre az egyik fejel lefelé függölegesen áll szinte ennek már a 3 napja. Beteg lehet vagy mi baja?

Figyelt kérdés
meg sem mozdul szinte? és nem is uszkál!
2008. febr. 28. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy bélgyulladás, vagy a víz minőségével van probléma.

Ajánlom, hogy a beteg halat különítsd el, és fertőtlenítsd az akváriumot, vagy pedig kérdezz meg egy hozzáértőt hogy mi az ideális vízminőség.

2008. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivel tudom fertötleniteni?A Többi hal viszonylag jól van nem vettem észre hogy betegek lennének.A beteget lehuztam a wc-n.
2008. febr. 28. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkereskedésekben lehet kapni többfajta fertőtlenítőt, van amelyik kombinált.
2008. febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból mondom nincs rá sok esély hogy meggyógyul.A gömb molly-k, pedig nagyon érzékenyek minden változásra.Én imádom az ilyen halakat ,de bármivel is próbálkoztam sosem tudtam megmenteni őket. Az baj,hogyha nem tudod különtenni,mert egy kicsit meg kellene emelni a víz hőfokát ,Oxigénben dús vízre van szüksége (van ilyen folyadék ami segít).Valamint gyógytápot kellene venni,ha egyáltalán eszik valamit. Szóval elég körülményes. Sajnálom.
2008. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindig van esély, hogy meggyógyuljon bár nem sok mindig csak egy kicsi,de hinni kell benne, hogy életben marad és fertőtleníteni a vizet elvinni esetleg megmutatni vkinek és meglátod lehet h meg is gyógyul!!!! :)
2008. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!