Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kész lett íz új 44 literes...

Kész lett íz új 44 literes akvárium! Milyen lett? (link)

Figyelt kérdés

tudom hogy még több növény szükséges bele de nem volt több a boltba...!!!De majd pótolom.BOCSI A ROSSZ MINŐSÉGÉRT DE TELEFONNAL FOTÓZTAM!

Linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 12. 21:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
BOCSI:ELÍRTAM: 54 LITERES!!!!!!!!!!
2011. júl. 12. 21:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép lett!Tetszik.
2011. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Kezdésnek nem rossz, első akvárium?


Nagyon nehéz fotózni, én anno nagyon sokat szenvedtem vele ...

2011. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
eddig 1 bettám volt vagy van...de most van első ilyen jobb akváriumom....13 évesen csak sikerül összehozni,egyedül,saját pénzből... :) :) :)
2011. júl. 12. 21:42
 5/12 A kérdező kommentje:
am köszi =D *.*
2011. júl. 12. 21:43
 6/12 anonim válasza:
Ja! Akkor teljesen kafa! Én 30 évesen hoztam össze a elsőt, igaz az 90 literes volt :-D
2011. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teccetős és szép. Egy valami amit ajánlanék az az, hogy a bal alsó sarokban lévő növényt vedd ki a pici kosárból és ütesd el, mert elöbb útobb tönkremegy. És így nem fejlődik olyan szépen.
2011. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Platypus ***** válasza:

A festett kavics nem éppen autentikus cucc egy akváriumban, és sokszor oldódnak ki belőle káros anyagok. De még ha ez nem is történik meg, akkor is ennek a talajnak nagyon kicsi az összfelülete, alig képesek benne elszaporodni a hasznos baktériumok. Ezzel egy hasznos szűrőfunkciót vesztesz el, és a növényeknek sem az igazi.

A műanyag növény sem az esztétika csúcsa, és az igazival ellentétben nem javít semmit a vízminőségen. Gömbalgát, törpe anubiast nyugodtan rakhatsz még az akváriumba, ezek a fajok biztosan megmaradnak.

2011. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
úgy nem tudsz fotózni,hogy ne legyen elmosódott? remeg a kezed?
2011. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
képzeld el nem úgy vettem,hanem én vettem bele minden...de mind1 -.-"
2011. júl. 13. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!