Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitt tehetek? (lent)

Mitt tehetek? (lent)

Figyelt kérdés

Ma csinaltam a 30%os vizcseret,es miutoan leszivtam a 30-20% mintha valami rosz szag jott volna ki az akvariumbol.

Mit tehetek hogy elmuljon ez a szag?Naponta vagy 2 naponta csereljek a heti 30% melett 10% is?

-Jah es volt egy fajta hinarom,ami kezdet pusztulni,es lehet hogy attol?(Mar eltavolitottam)


2011. júl. 14. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A rothadó növény részeket érdemes kiszedni, persze.

A vízcsere megoldja ezt most, lehet, hogy csak a meleg miatt történt. De ha később is visszajön a problem, akkor nézhetnél bele egy nagyobb szűrőt.

2011. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok akkor csinaljak a 30%os heti vizcsere mellet napi 10%-ot is?
2011. júl. 14. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj holnap egy 50%-osat, aztán 2 nap mulva még egy 30-ast, hátha utána már nem lesz büdös.
2011. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint írok, csak unatkozom. Szóval a nagyobb vízcsere erősen stresszeli az állatokat, de én akkor is azt csinálnám, mert hamarabb megszűnne a probléma. Persze nem biztos, jó az amit én mondok, lehet hogy napi szinten egy kisebb vízcsere az jobb lenne. Nem tudom.

Mi lenne, ha valaki még írna ide?

2011. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Falun ***** válasza:
a túlzott etetés, sok rothadó növényi rész okozhatja a kellemetlen szagot.
2011. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jah mar ki is szedtem azt a novenyt

a masik is kezdet vele romlani,de hejrjott

2011. júl. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!