Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hallat ajánlatok nekem...

Milyen hallat ajánlatok nekem "KEZDŐNEK" valami ragadozot szeretnék és nem egyyet hanem egy kisebb rajt segítettek?

Figyelt kérdés
előszőr pirhanjat akkartam csak azt mondták kezdőknek nem ajálnják ... ezért kérném a ti segítségeteket ..
2011. júl. 18. 12:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Először egy magyar nyelvtan könyvet!
2011. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hanem teccik valami minek kell ÍRNI ???
2011. júl. 18. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
azért írnak mert annyi felfogásuk nincsen,hogy megértsék nemvagyunk rájuk kíváncsiak...inkább sajnáld az ilyet mint,hogy idegeskedj rajta. amugy probáld ki ha nekedi s jó az egyszerű naphalat. bármely tóban megtalálható nagyétvágyu az üres horogra ráakad és szép is + nagyon nagyon igénytelen. [link]
2011. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kősszi,de engem inkább a különleges, ragadozó halak érdekelnének de azért köszi :D
2011. júl. 18. 13:06
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, kit kell jobban sajnálni: azt, aki tud normálisan, helyesen írni, vagy aki olyan szavakat ír mint: hallat, kisebb, akkrtam stb..
2011. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert te nem szoktál sietni, te tökéletes vagy ... nem lehetsz több mint 14-16 éves ...
2011. júl. 18. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Namost. Nagyon rossz hozzáállás, hogy a hal érdekel először, de semmit nem tudsz az akvarisztikáról, semmit nem olvastál utána. A ragadozó halaknak méretükből és habitusukból adódóan nagy helyre van szükségük. Mondjuk egy sügéres akvárium 300 litertől kezdődik. Ennek a technikai része körülbelül 100ezer forintból jön ki. Tehát mindenképpen kicsit több energiát kellene fektetni egy ilyen beruházáshoz egy itt feltett kérdésnél. Ajánlom akvarista.hu e-bookjait illetve a Horn-Zsilinszky: Akvarisztika c. könyvét.
2011. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ragadozó hal van a világon több mint 400.000 fajta.

Ha belegondolsz az összes díszhal ragadozó, mert a legtöbb kis férgeket, rákokat, bogarakat, meg a tóba hulló legyeket, egyebeket zabálja. Húst eszik és nem növényeket, vagy algákat. Vannak külön algaevő halak is persze azok vegetáriánusok.


Ha olyan ragadozó halat akarsz ahol látod ahogy vadászik egy másik halra, akkor nagyobb sügerek kellenek neked,

vagy nagyobb harcsák talán, bár az annyira nem látványos.

Vehetsz gömbhalat is, az kicsi és nem harapja le az ujjadat. Vagy az összes malawi, és Tanganyika tavi sügér mondható ragadozónak.

2011. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. júl. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!