Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vajon ezek szerint a harcsáim...

Vajon ezek szerint a harcsáim nem betegek?

Figyelt kérdés

2akváriumom van egy 60L-es meg egy 40L-es

a 60L-esbe van dánió 2algaevő a kisebbe volt 12neonhal és 2 páncélos t.harcsa

most vettem észre hogy meghalt 5neon, szerintem uszonyrothadás, szétbomlott az uszonyuk széle... a többi is fura volt. likvidálnom kellett őket... már csak szenvedtek. a 2t.harcsa jól volt, kivettem őket beleraktam őket egy üveg hűvös friss vízbe fickándoztak az uszonyuknak látszatra semmi baja, visszaraktam őket a 60Lesbe.

Az ottaniak jól vannak alapból, a másik akvárium ahonnan a betegség jött megszüntettem


2011. júl. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor szerintem most hagyd abba a haltartást. Amit csinálsz, barbárság, nem akvarisztika.
2011. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Azt hittem, már nem okoz meglepetést ezen az oldalon semmi, hát neked sikerült.Erre amit csinálsz,tényleg nincs mit mondani.Ne tarts állatokat, ennyi amit jó szívvel még tanácsolni tudok neked.
2011. júl. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tényleg? az akváriumok jól felszereltek, szépek igényesek.

innentől kezdve nem érzem magam állatkínzónak. a nagy akváriumban egyik se beteg. a 40lesbe a neonok kezdték el

2011. júl. 21. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
40literben nem tarthatsz ennyi halat. túlságosan leterhelik a vizet és akár ez is vezethetett a betegséghez. csökkents a halak számából. kb a felére és akkor több az esély rá h megmaradnak
2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dioxyde ***** válasza:
Látod ha az elején utána jársz a dolgoknak akkor tudtad volna ,hogy 40 literben nem lehet ennyi halat tartani.Vehettél volna egy bettát és az még ma is élne egy szépen berendezett akváriumban.A hirtelen hőmérséklet változás pedig nem tesz jót a halaknak.
2011. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Azt melyik akvarisztikai könyvben olvastad, hogy a meleg vízből, egy üveg friss, ráadásul hideg vízbe kell tenni a halakat? Gratulálok.Ennyire azért ne szeresd az állatokat.
2011. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó. és ki mondta hogy amiből kivettem őket az meleg volt? senki.a hőmérsékletük kb egyezett
2011. júl. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!