Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a halnak leszakad az...

Ha a halnak leszakad az uszonya, az visszanő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 09:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
30%
Erre igazán nem lehet válaszolni mert ahhoz tudni kell hogy milyen halról van szó,s hogy felteheted magadnak a kérdést: Neked visszanő a lábad ha leszakad?----> A válasz egyértelmű
2008. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Miért, a gyíknak is visszanő a farka, tán nem? Amúgy a guppijaimnak szépen nő vissza a megtépkedett farka (külön medencébe tettem őket). Az uszonyaik mondjuk még teljesen épek voltak...
2008. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első jó volt és nagyon köszi(Mondjuk az enyémnek letépték!!!A második... hát...... nem is tom, a mi lábunk nem nő vissza de az nem egy uszony
2008. márc. 2. 09:26
 4/11 A kérdező kommentje:
És nekem aranyhalam van de azért köszi ezzel most egy kicsit boldogabb lettem(Az elsőnek mondom)
2008. márc. 2. 09:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat összekevetelek titeket!Amit az elsőnem írtam azt a másodiknak amit a másodiknak írtam azt az elsőnek szánom!!!Bocsi!!!
2008. márc. 2. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia mindenképpen visszanő az uszonya. Viszont,ha tudod tedd külön,a vizet pedig fertőtlenítsd a biztonság kedvéért nehogy elfertőződjön a sérült hal.
2008. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Cska az a baj, hogy az enyémnek teljesen leszakadt, és hol lehet fertőtlenítőt kapni???Ha l még 1-2 napot akor vennénk fertőtlenítőt mert elég vacakul néz ki!!!
2008. márc. 2. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én metilén kék folyadékot szoktam venni. Volt már hogy az aranyhalamnak véres volt az uszonya egy kicsit ,amikor megtépték a többiek ez segített.

Hogyha nem tudod különtenni a többieknek sem árt. Ha annyira kicsi az uszonya lehet,hogy úszni sem tud.Mindenképpen rakd külön,mert bántani fogják.

Remélem rendbejön!

2008. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úszni sem tud ezt eltaláltad!!!Köszi!!! :)
2008. márc. 3. 17:23
 10/11 anonim válasza:
Szia! Mi lett a haladdal? Újranőtt az uszonya? Túlélte? Az enyémnek az imént szakadt le, és nagyon aggódom miatta :-(
2011. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!