Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erröl az akváriu...

Mit gondoltok erröl az akváriumról? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Garnélásnak szánom .


2011. júl. 22. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
csooúúnya
2011. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szép! A növények is majd növekednek és akkor még szebb lesz!!
2011. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A jobb sarkába rakj még egy vasfát a földre, és vegyél egy adag jávai mohát, azt damillal kötözd a fára (mint egy kifüvesedett fa). A víz tetejére meg szórj egy marék békalencsét. Úgy már tökéletes lesz.
2011. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is írták, a jobb oldal nagyon üres. amúgy rendben van.
2011. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oda lesz még egy gömbmoha
2011. júl. 22. 15:56
 6/10 Platypus ***** válasza:

A színes pöttyök a talajban szúrják a szemem, de egyébként rendben van. Ha az a petrezselyem megindul, akkor nagyon szép háromszöges kompozíció lesz belőle. A jobb oldal szerintem nagyjából jó így, ha a világos kő helyére kerül a gömbalga akkor egész kellemes lesz kompozíciós szempontból.

Szerintem nem kell úszó növény a tetejére, max egyetlen kis Pistia vagy Salvinia a látvány miatt. A füvednek kell az erős fény a növekedéshez, a petrezselyem meg elég árnyékot fog adni a sarokban. Nekem is erős fényem van garnélásban, és egyáltalán nem zavarja őket.

2011. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes
2011. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mik azok a csíkok a vízben?
2011. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
levegőbuborékok
2011. júl. 23. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Amm.....annak örülök , hogy élő növényt tettél bele de ezek a kövek homokok nem tetszenek sőt a takarításuk sem egyszerű sőt nem is lehet 100 százalékos kitakarítani én inkább azt ajánlom , hogy menj ki a Dunára és szedj kavicsot mosd meg és az is nagyon szép lesz sőt szerintem szebb , mivel a halak imádják a természetes dolgokat :-)
2011. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!