Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az elpusztult halakat benne...

Zsoka79 kérdése:

Az elpusztult halakat benne hagyhatom az akváriumba? Mert a kereskedőnél így láttam és nem nagyon foglalkozott vele.

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most regisztrált, akkor is lehet 0 %-os, amikor regiztem én is 0-val indultam.
2011. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát ez van. Mindenki a 0-rol kezdi. Vagy? ;DD
2011. júl. 24. 18:38
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ömm.. én úgy tudtam, ha valaki regizik, 100%-ról indul.. nem? :O
2011. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Platypus ***** válasza:
100%
A dögből rengeteg mérgező bomlástermék szabadul fel. Ammónia, kénhidrogén...stb. Ezek mérgezik a halakat és táplálják az algákat. Ha a friss dögöt megrágják a többiek, az még nem probléma, de ha már bomlik, akár a többi elhullását is okozhatja. Minél kisebb egy akvárium, annál nagyobb probléma egy döglött hal jelenléte. A kereskedőnek mindegy, bagóért veszi a hétköznapi halakat, és neki nem élőlények, hanem áru.
2011. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 gfero ***** válasza:
100%
minél hamarabb ki kel szedni őket mert mérgezik a vizet,a kereskedők nem leszarják hanem ha sok akvárium lehet hogy abban a pillanatban észre se veszik mert nem tudják egész nap az akváriumokat bámulni pláné ha ez egy vegyes állateledeles mert rengeteg dolguk van tehát nem kel egyből letámadni őket, vagy reggel nyitáskor még nem volt ideje kiszedni a döglőt halat ami egy kereskedésbe azért elég gyakran előfordul.
2011. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
100 ról kezdtem, csak annyira sok hülyeséget írtam, hogy mindenki lepontozott
2011. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Na, az őszinteségedért, most felpontoztalak.:D Természetesen azonnal ki ki kell venni a döglött halat, nem csak a mérgezés miatt,hanem az esetleges fertőzésveszély miatt is. Sajnos a halak többsége nem természetes úton pusztul el és nem túl szerencsés dolog megetetni a többivel, egy bacikkal, parazitákkal teli tetemet.Igazság szerint, a beteg halat is külön akváriumban kellene kezelni.
2011. júl. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
azonnal ki kell venni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!