Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan készíthetünk házilag...

Hogyan készíthetünk házilag elletőketrecet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy házilag, milyen anyagok felhasználásával készíthetünk saját magunk olyan ellető ketrecet, amit majd betehetek az akváriumba és amibe majd a kicsiket felnevelhetem?.
2011. júl. 28. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogj egy műanyag(pl fagyisdoboz) edényt és fúróval fúrj rá lyukakat, de akkorát amin nem fér ki a kishal. Vagy bökdösd ki tűvel! :) Jobb ötletem nincs! :)
2011. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Szúnyoghálóból is el lehet készíteni.


Rico Verchetthinek:

Remélem anyádék is így edzettek téged, azért lettél ekkora tahó. Ha nem értesz a dologhoz minek köhögsz bele.

2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én annak a műanyag doboznak az összes oldalát kivágnám, persze úgy, hogy keret maradjon. És azt bevonni szúnyoghálóval. Az alját ne vágd ki, mert nálam pl. a sügéreknél eléggé csipkedték az alját, tennem is kellett bele műanyag lapot, mert ahogy piszkálták őket 1-2 meghalt... Tűvel kibökdösni értelmetlen, nem lesz vízmozgás. A legkisebb fúróméretnél meg már átfér a kishal...
2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!