Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat tartsak?

Milyen halat tartsak?

Figyelt kérdés

Van egy 50 literes akváriumom, milyen halat tartsak benne?

Neonhalat, razbórát, dániót lehet?


2011. júl. 29. 18:51
 1/4 Brigi ^^ ***** válasza:
46%
Ha beírod a gugliba, hogy: 'neonhal' és megnézed, hogy mekkora helyre van szüksége, rögtön láthatod, hogy neki kevés lesz 50 liter. Nem nehéz. De tessék ezt az egyet megtettem helyetted, a többit szerintem te is meg tudod csinálni, de majd szurkolok. [link]
2011. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
100%
6db zebradánio mehet +5 db törpe szívóharcsa.vagy 10 db zöldsávos törperazbóra
2011. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is 50 literes van és vannak benne neon halak és guppik + algaevők <- minden halam egészségesen ficánkol és kétlem hogy bármi bajuk lenne a hellyel. Üdv
2011. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Előzőnek: a hely méretének megszabását a halaknál, nem azért csinálják, hogy te utána szakértő szemmel megállapítsd, hogy attól még jól érzik magukat... Most még igen. De lehet, h nem nőnek akkorára, betegesek lesznek, stb. Nem tudhatod. Inkább megéri nagyobb helyet, vagy kevesebb halat, nem?
2011. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!