Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan szoktatok vizet cseréln...

Hogyan szoktatok vizet cserélni az akváriumban?

Figyelt kérdés
Úgy értem ,persze van ilyen pumpa amivel ki lehet szívatni a vizet na de vissza hogyan szoktátok tenni a tiszta vizet?
2011. júl. 29. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem pumpa.. Fizika, és slag ;)
2011. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a sorrend a kritikus. tehát nem jó ha előbb a vizet öntöd ki aztán az aranyhalat.
2011. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
víz ki egy vödörbe, bele a halak, majd csapból víz az akváriumba hálóval befogni a halakat bele a tiszta vízbe és ennyi
2011. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk egy nagy akváriumról van szó? Mert ok hogy lefelé meg lehet indítani a vizet de lentről fel már nem megy.
2011. júl. 29. 23:02
 5/21 A kérdező kommentje:
és hát ugye egy 60-70 l-s akvárium nem nagyon fér be a csap alá :)
2011. júl. 29. 23:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem megy? Nekem 60literes az akvárium mégis kijön a slaggal belőle... mondom FIZIKA !!!
2011. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Na, sikerült megint felhúzni. 22:57, halakat a tiszta vízbe? Csak gratulálni tudok.


Kérdező. Fogsz egy csövet, vagy ha van, a pumpát. Leszívod a víz 30%-át. Az előre bekészített állni hagyott vizet pedig egyszerűen beleöntöd.

2011. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
én is tiszta vízbe tettem őket és boldogok voltak, amíg a teknősöm fel nem falta őket ^^, szal szúúúszááá
2011. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Salx Narval ***** válasza:
Természetesen, nem a 60-70 literes akváriumodat kell a csaphoz vinni, hanem a vizet az akváriumhoz( a gyengébbek kedvéért pl vödör ).:D 100 literig 1,2 hetente 20-30 % vízcsere azonos hőfokú klórtalanított, vagy állott vízzel.A kis akvárium vízét sem szabad teljesen lecserélni, főleg nem közvetlenül, a csapból folyó sokszor klóros vízzel.Nagyon rossz módszer teljesen kipakolni az akváriumot minden vízcserekor, de még rosszabb a teljes vízcsere.
2011. júl. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
soha semmi baja nem lett a halaknak csapvíztől, de az előttem szóló jól leírta a dolgokat. Am kérdező. Annyira azért nem lehetsz hülye, hogy ne tudd kitalálni, hogy a vizet is el lehet vinni az akváriumig, nem csak fordítva.
2011. júl. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!