Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért változott meg a sziámi...

Miért változott meg a sziámi harcoshalam?

Figyelt kérdés
Csütörtök este kaptam egy (hím) sziámi harcoshalat a barátnőmtől.Beffőttes üvegbe kaptam és abba volt péntek reggelig.Utánna kocsival hazavittük és üres akváriumba(se nővény,se kő..)tartottam.nagyon aggódtam mert "lekonyult" az uszonya,mindig megállt meg alig evett.ma pedig raktam az akváriumba köveket,növényeket,átraktam és olyan gyönyörűre kinyitotta a farkát,sokkal szebb szine lett és látszik rajta hogy boldog.mitől volt az a "szmomorúság"?az üres akváriumtól?
2011. júl. 30. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert látta magát egy tükörbe és olyankor felidegesedik és mindig kinyissa az uszonyait és az gyönyörü mindennap tegyél elé tükröt és meglátod féléven belül olyan szép lesz mint az álom
2011. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Brigi ^^ ***** válasza:
Szerintem csak a stressztől, az étvágytalanság is erre utal. Az üres akvárium pedig rátett egy lapáttal, mert szerencsétlen sehova nem tudott elbújni és kiszolgáltatottá vált.
2011. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Brigi ^^ ***** válasza:
Első válaszoló: Attól még, hogy minden nap elé teszel egy tükröt és ezáltal állandó sterszben él, persze, hogy folyton támadni fog magára és az uszonyait kifeszíti, de attólmég fél év múlva ugyan úgy fog kinézni a hal. Nem is értem, hogy miért változna meg? Nem hiszem, hogy ezért feszítette volna ki az uszonyát, hiszen azt leírta volna a kérdező...
2011. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de az hogy gyönyörű az uszonya és nem konyul le az nem azt jelenti hogy jól érzi magát?:o

amugy azóta ilyen mióta vannak növények és kövek benne.így már eszik is rendesen:)

2011. júl. 30. 14:06
 5/13 Brigi ^^ ***** válasza:
Hát az biztos, hogy most jobban érzi magát mint a befőttes üvegben...
2011. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szűrő van az akváriumban?

Mert ha nincs, nem sokáig lesz ilyen...

2011. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
van szűrőm,de az állatkereskedésben azt mondták h ne tegyem be neki.
2011. júl. 30. 14:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Sztem be kéne tenned, mondjuk egy ideig bent van, aztán kicsit kiveszed. Vag yaz hülyeség?
2011. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nemtudom.amugy körülbelül így néz ki: [link] (ez nem az enyém csak google-n találtam)
2011. júl. 30. 15:15
 10/13 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi volt(ez se az enyém)
2011. júl. 30. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!