Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200 literes akvárium, mien...

200 literes akvárium, mien növényeket, halakat ajánlotok bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hát növények terén nem nagyon mozgok otthon.Nem túl drágára gondoltam..Halak terén viszon mondhatom otthon érzem magam de azert a biztonság kedvéért miet ajánlotok bele?Guppira/Xiphora/Black mollyra/Vitorlás halra/Szivóharcsára/Valamifajta Garnéla/Páncélos harcsa/Torocatrum harcsa/Öves díszcsík-ra gondoltam..


2011. júl. 30. 18:29
 1/7 Falun ***** válasza:
növényekből válassz ellenállóbb fajokat, mint pl. a hólyagos levelű vízikehely, vallisneria, jávai moha, anubias nana...
2011. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi Falun.. De mien halakat?Amiket felsoroltam azok jók?Vagy esetleg mien arányban tarthatók jobban?
2011. júl. 30. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Garnélát inkább ne rakj össze halakkal, max nagyon nyugodt fajtákkal.
2011. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aranyhalhoz mit szólsz? Én nagyon szeretem őket :)
2011. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én az aranyhalat elhanyagolnám.Szerintem egy kerti tóban jól mutat, persze egy akváriumban is de nekem nem a kedvenceim..
2011. júl. 30. 23:09
 6/7 Brigi ^^ ***** válasza:

Az öves díszcsík min. 300literben tartható sajna. :(

Szerintem tarthatnál benne

2db. vitorláshalat

1db. hím xifót

3db. nőstény xifót

2db. hím blackmollyt

5db. nőstény blackmollyt

16db. háromsávos páncélosharcsát (bár nekem ez kicsit soknak tűnik, de így jött ki amikor számolgattam)

Én ezt ajánlanám, de lehet, hogy tök hülyeséget mondok. Valaki légyszi erősítsen meg, hogy nagyon gázos-e így ez az összeállítás :)

2011. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts benne 20 neonhalat, 10 razbórát és 5-6 zebradániót! :)
2011. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!