Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 6 bíborsügér hány literben...

6 bíborsügér hány literben érzi jól magát?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy párnak 100 lier.

akkor 3 párnak 300? Vagy kell több is?

(persze barlangokkal, búvóhelyekkel, stb)


2011. júl. 31. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

milyen bonyolult, egy matematikai feladat.. hogyha 2 halnak 100 liter, akkor 1 halnak 50 liter.


2hal = 100 liter = 3hal = 150 liter

2011. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első: gratulálok, matekból 5-ös, irodalom (szövegértés) 1es!

NEM 3 db halat kérdez, hanem 3 PÁR halat, azaz 6 db halról van szó... szóval ilyen szempontból jól mondtad, de én nem tudom nem értek hozzá :)

2011. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Frontosa ***** válasza:
100%

Igen 300 literbe rakhatsz 6-8 db-t, de mivel párválasztó és elég agresszív faj, nehezen társítható és a fajtársait is kikészíti ivaréretté válás után. Ezért érdemesebb inkább 1 párt tartani belőlük, vagy inkább kisebb, jól társítható Malawi sügereket tarthatnál helyettük. 300 literben már viszonylag nagy a társíthatósági lehetőség, több, szép fajt is tarthatsz egy helyen.

Üdv,

2011. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szakértő választ!

Igazából az afrikai sügérek nem igazán jönnek be, de ez a hal nagyon megfogott. Valami gyönyörű.De akkor maradok egy 100-120 lityós biotópnál 1 tenyészpárral külön nekik.

2011. okt. 2. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
6
2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!