Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta? Mien halakkal? (Kérdés...

Betta? Mien halakkal? (Kérdés lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy 50l es akváriumom van benne 4 guppi, 2 páncélos harcsa, 1 algaevő hal,1 vörös rojtosszáju hal (ez a hal tudom nem volt valami jó választás, mihamarabb elajándékozom..) én hát annyi lenne a kérdés hogy:ezek a halak mellé be szabad tenni egy fiú bettát? Ha veszek egy bettát berakom egy 5 literes üvegbe aminek megy a levegőztető adok neki kaját akkor az meddig bírná?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 4. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Áhh, ide nem szabad bettát venni, így is borzasztó a társítás. Vegyél még 2 guppit és 4 páncélis harcsát, az algaevőt szintén ajándékozd el, úgy körülbelül jó lesz az akvárium. Bettát 30 liter alatt nem tarthatsz, durva állatkínzás. Levegőztetőre amúgy semmi szüksége, szűrés és fűtés kell neki. Néhány hónapig bírná (a 3 év helyett).
2011. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jó hát elvan kis helyen is egy darabig csak utána depressziós lesz és tényleg kb jó ha fél évig elél.De amúgy minden hallal ami nem fátyolfarkú együtt lehet tartani ha jól tudom.
2011. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!